Saturday, July 26, 2014

Programul Ligii Naţionale ediţia 2014-2015

La linia de start a noii ediţii a Ligii Naţionale se află 13 echipe, respectiv CSU Asesoft, CSM Oradea, BC Mureş, U-Banca Transilvania, CSU Atlassib, BCM Piteşti, SCM Craiova, Energia Târgu-Jiu, Steaua CSM EximBank, BC Timişoara, Gaz Metan, Timba Timişoara şi Universitatea Cluj.






TUREtapa 1
4 octombrie
U-Banca TransilvaniaCSU Asesoft

BC MureşGaz Metan

Universitatea ClujCSM Oradea

Energia RovinariSCM Craiova

(stă)CSU Atlassib

Timba TimişoaraBCM Piteşti

BC TimişoaraSteaua CSM EximBank

Etapa 2
11 octombrie
Gaz Metan U-Banca Transilvania

CSM OradeaCSU Asesoft 

BC MureşSCM Craiova

CSU AtlassibUniversitatea Cluj

BCM PiteştiEnergia Rovinari

Steaua CSM EximBank(stă)

Timba TimişoaraBC Timişoara
Etapa 3
18 octombrie
U-Banca TransilvaniaCSM Oradea

Gaz MetanSCM Craiova

CSU AsesoftCSU Atlassib

BC MureşBCM Piteşti

Universitatea ClujSteaua CSM EximBank

Energia RovinariBC Timişoara

(stă)Timba Timişoara
Etapa 4
25 octombrie
SCM CraiovaU-Banca Transilvania

CSU AtlassibCSM Oradea

BCM PiteştiGaz Metan 

Steaua CSM EximBankCSU Asesoft

BC TimişoaraBC Mureş

Timba TimişoaraUniversitatea Cluj

Energia Rovinari(stă)
Etapa 5
1 noiembrie
U-Banca TransilvaniaCSU Atlassib 

SCM CraiovaBCM Piteşti

CSM OradeaSteaua CSM EximBank

Gaz Metan BC Timişoara

CSU Asesoft BC Timba Timişoara

BC Mureş(stă)

Universitatea ClujEnergia Rovinari
Etapa 6
8 noiembrie
BCM PiteştiU-Banca Transilvania

Steaua CSM EximBankCSU Atlassib 

BC TimişoaraSCM Craiova

BC Timba TimişoaraCSM Oradea

(stă)Gaz Metan 

Energia RovinariCSU Asesoft 

BC MureşUniversitatea Cluj
Etapa 7
15 noiembrie
U-Banca TransilvaniaSteaua CSM EximBank

BCM PiteştiBC Timişoara

CSU Atlassib SibiuTimba Timişoara

SCM Craiova(stă)

CSM OradeaEnergia Rovinari

Gaz Metan Universitatea Cluj

CSU Asesoft BC Mureş
Etapa 8
22 noiembrie
BC TimişoaraU-Banca Transilvania

Timba TimişoaraSteaua CSM EximBank

(stă)BCM Piteşti

Energia RovinariCSU Atlassib 

Universitatea ClujSCM  Craiova

BC MureşCSM Oradea

CSU Asesoft Gaz Metan 
Etapa 9
29 noiembrie
U-Banca TransilvaniaTimba Timişoara

BC Timişoara(stă)

Steaua CSM EximBankEnergia Rovinari

BCM PiteştiUniversitatea Cluj

CSU Atlassib BC Mureş

SCM CraiovaCSU Asesoft 

CSM OradeaGaz Metan 
Etapa 10
6 decembrie
(stă)U-Banca Transilvania

Energia RovinariTimba Timişoara

Universitatea ClujBC Timişoara

BC MureşSteaua CSM EximBank

CSU Asesoft BCM Piteşti

Gaz Metan CSU Atlassib 

CSM OradeaSCM U Craiova
Etapa 11
13 decembrie
U-Banca TransilvaniaEnergia Rovinari

(stă)Universitatea Cluj

Timba TimişoaraBC Mureş

BC TimişoaraCSU Asesoft 

Steaua CSM EximBankGaz Metan 

BCM  PiteştiCSM Oradea

CSU Atlassib SCM  Craiova
Etapa 12
19 decembrie
Universitatea ClujU-Banca Transilvania

BC MureşEnergia Rovinari

CSU Asesoft (stă)

Gaz Metan Timba Timişoara

CSM OradeaBC Timişoara

SCM CraiovaSteaua CSM EximBank

CSU Atlassib BCM Piteşti
Etapa 13
23 decembrie
U-Banca TransilvaniaBC Mureş

Universitatea ClujCSU Asesoft 

Energia RovinariGaz Metan 

(stă)CSM Oradea

Timba TimişoaraSCM Craiova

BC TimişoaraCSU Atlassib 

Steaua CSM EximBankBCM  Piteşti





RETUREtapa 14
14 ianuarie
CSU Asesoft U-Banca Transilvania

Gaz Metan BC Mureş

CSM OradeaUniversitatea Cluj

SCM CraiovaEnergia Rovinari

CSU Atlassib (stă)

BCM PiteştiTimba Timişoara

Steaua CSM EximBankBC Timişoara
Etapa 15
17 ianuarie
U-Banca TransilvaniaGaz Metan 

CSU Asesoft CSM Oradea

SCM CraiovaBC Mureş

Universitatea ClujCSU Atlassib 

Energia RovinariBCM Piteşti

(stă)Steaua CSM EximBank

BC TimişoaraTimba Timişoara
Etapa 16
24 ianuarie
CSM OradeaU-Banca Transilvania

SCM Craiova Gaz Metan 

CSU Atlassib CSU Asesoft 

BCM  PiteştiBC Mureş

Steaua CSM EximBankUniversitatea Cluj

BC TimişoaraEnergia Rovinari

BC Timba Timişoara(stă)
Etapa 17
31 ianuarie
U-Banca TransilvaniaSCM Craiova

CSM OradeaCSU Atlassib 

Gaz Metan BCM Piteşti

CSU Asesoft Steaua CSM EximBank

BC MureşBC Timişoara

Universitatea ClujTimba Timişoara

(stă)Energia Rovinari
Etapa 18
7 februarie
CSU Atlassib SibiuU-Banca Transilvania

BCM  PiteştiSCM Craiova

Steaua CSM EximBankCSM Oradea

BC TimişoaraGaz Metan 

Timba TimişoaraCSU Asesoft 

(stă)BC Mureş

Energia RovinariUniversitatea Cluj
Etapa 19
14 februarie
U-Banca TransilvaniaBCM  Piteşti

CSU Atlassib Steaua CSM EximBank

SCM  CraiovaBC Timişoara

CSM OradeaTimba Timişoara

Gaz Metan (stă)

CSU Asesoft Energia Rovinari

Universitatea ClujBC Mureş
Etapa 20
21 februarie
Steaua CSM EximBankU-Banca Transilvania

BC TimişoaraBCM Piteşti

Timba TimişoaraCSU Atlassib 

(stă)SCM U Craiova

Energia RovinariCSM Oradea

Universitatea ClujGaz Metan 

BC MureşCSU Asesoft 
Etapa 21
28 februarie
U-Banca TransilvaniaBC Timişoara

Steaua CSM EximBankTimba Timişoara

BCM  Piteşti(stă)

CSU Atlassib SibiuEnergia Rovinari

SCM CraiovaUniversitatea Cluj

CSM OradeaBC Mureş

Gaz Metan CSU Asesoft 
Etapa 22
4 martie
Timba TimişoaraU-Banca Transilvania

(stă)BC Timişoara

Energia RovinariSteaua CSM EximBank

Universitatea ClujBCM Piteşti

BC MureşCSU Atlassib Sibiu

CSU Asesoft SCM  Craiova

CS Gaz Metan MediasCSM Oradea
Etapa 23
7 martie
U-Banca Transilvania(stă)

Timba TimişoaraEnergia Rovinari

BC TimişoaraUniversitatea Cluj

Steaua CSM EximBankBC Mureş

BCM PiteştiCSU Asesoft 

CSU Atlassib Gaz Metan 

SCM CraiovaCSM Oradea
Etapa 24
14 martie
Energia RovinariU-Banca Transilvania

Universitatea Cluj(stă)

BC MureşTimba Timişoara

CSU Asesoft BC Timişoara

CS Gaz Metan MediasSteaua CSM EximBank

CSM OradeaBCM Piteşti

SCM CraiovaCSU Atlassib 
Etapa 25
21 martie
U-Banca TransilvaniaUniversitatea Cluj

Energia RovinariBC Mureş

(stă)CSU Asesoft 

Timba TimişoaraGaz Metan 

BC TimişoaraCSM Oradea

Steaua CSM EximBankSCM Craiova

BCM PiteştiCSU Atlassib 
Etapa 26
28 martie
BC MureşU-Banca Transilvania

CSU Asesoft Universitatea Cluj

Gaz Metan Energia Rovinari

CSM Oradea(stă)

SCM CraiovaTimba Timişoara

CSU Atlassib BC Timişoara

BCM PiteştiSteaua CSM EximBank


No comments:

Post a Comment