Wednesday, August 15, 2018

Programul Ligii Naționale 2018-2019 / Grupa A

Din Grupa A fac parte 8 formații: CSM Oradea, CSM Steaua, U-Banca Transilvania, BC CSU Sibiu, SCM Timișoara, SCM Craiova, BCM Pitești și Știința Dinamo.

TUR

Etapa 1 - 6 octombrie 2018

Dinamo Știința - BC CSU Sibiu
U-Banca Transilvania - BCM Pitești
SCM Craiova - CSM Steaua
CSM Oradea - SCM Timișoara

Etapa 2 - 13 octombrie 2018

BC CSU Sibiu -  BCM Pitești
Dinamo Știința - SCM Craiova
SCM Timișoara - U-Banca Transilvania
CSM Steaua - CSM Oradea

Etapa 3 - 20 octombrie 2018

SCM Craiova - BC CSU Sibiu
BCM Pitești - SCM Timișoara
CSM Oradea - Dinamo Știința
U-Banca Transilvania - CSM Steaua

Etapa 4 - 27 octombrie 2018

BC CSU Sibiu -  SCM Timișoara
SCM Craiova - CSM Oradea
CSM Steaua - BCM Pitești
Dinamo Știința - U-Banca Transilvania

Etapa 5 - 3 noiembrie 2018

CSM Oradea - BC CSU Sibiu
SCM Timișoara - CSM Steaua
U-Banca Transilvania - SCM Craiova
BCM Pitești - Dinamo Știința

Etapa 6 - 10 noiembrie 2018

BC CSU Sibiu -  CSM Steaua
CSM Oradea - U-Banca Transilvania
Dinamo Știința - SCM Timișoara
SCM Craiova - BCM Pitești

Etapa 7 - 17 noiembrie 2018

U-Banca Transilvania - BC CSU Sibiu
CSM Steaua - Dinamo Știința
BCM Pitești - CSM Oradea
SCM Timișoara - SCM Craiova

RETUR

Etapa 8 - 4 decembrie 2018

BC CSU Sibiu -  Dinamo Știința
BCM Pitești - U-Banca Transilvania
CSM Steaua - SCM Craiova
SCM Timișoara - CSM Oradea

Etapa 9 - 8 decembrie 2018

BCM Pitești - BC CSU Sibiu
SCM Craiova - Dinamo Știința
U-Banca Transilvania - SCM Timișoara
CSM Oradea - CSM Steaua

Etapa 10 - 15 decembrie 2018

BC CSU Sibiu -  SCM Craiova
SCM Timișoara - BCM Pitești
Dinamo Știința - CSM Oradea
CSM Steaua - U-Banca Transilvania

Etapa 11 - 22 decembrie 2018

SCM Timișoara - BC CSU Sibiu
CSM Oradea - SCM Craiova
BCM Pitești - CSM Steaua
U-Banca Transilvania - Dinamo Știința

Etapa 12 - 29 decembrie 2018

BC CSU Sibiu -  CSM Oradea
CSM Steaua - SCM Timișoara
SCM Craiova - U-Banca Transilvania
Dinamo Știința - BCM Pitești

Etapa 13 - 5 ianuarie 2019

CSM Steaua - BC CSU Sibiu
U-Banca Transilvania - CSM Oradea
SCM Timișoara - Dinamo Știința
BCM Pitești - SCM Craiova

Etapa 14 - 12 ianuarie 2019

BC CSU Sibiu -  U-Banca Transilvania
Dinamo Știința - CSM Steaua
CSM Oradea - BCM Pitești
SCM Craiova - SCM Timișoara

No comments:

Post a Comment